KONST / Litografier / Färglitografi 13568304
nr 1356 8304
Anders Fogelin
(1933-1982), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 3/200, daterad 1975. Motivet: 42x55 cm
Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 26 oktober 2020
kl 20:13:59
400 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
600 kr